PDA

View Full Version : Polish Pride rekrutuje (POL)

TykTak
01-11-2014, 02:52 PM
Jesteś aktywnym graczem, ale poszukujesz kogoś do gry? Nie masz z kim grać przez co gra staje się dla Ciebie nudna i bezcelowa? Zatem dołącz do elitarnego, największego polskiego klanu w Defiance! Gra z rodakami jest o wiele przyjemniejsza niż granie solo, na pewno to zdążyłeś/aś zauważyć podczas gry w inne gry MMORPG. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj poniższy tekst!

Klan „Polish Pride” ogłasza nabór do klanu, poszukujemy aktywnych graczy do wspólnej gry!

Wymagania:

- aktywność w grze,

- zachowanie kultury na czacie oraz Mumble,

- udzielanie pomocy członkom klanu,

- uczestniczenie w klanowych eventach,

- współpraca z członkami klanu,

Co zapewniamy:

- miłą atmosferę,

- pomoc,

- wspólne Co-Op, PvP, Arkfalle, Arkbreak itp.,

- szkolenia PvP (duele), a w tym klanowe zawody,

- wspólne dążenie do bonusów klanowych dla wszystkich członków klanu,

- klanowy Mumble,

Jak dołączyć:

1. Skontaktuj się w grze z graczem o nazwie TykTak poprzez prywatną wiadomość ( /w TykTak TEKST ).

2. Dodaj gracza TykTak do znajomych w grze – /friend TykTak

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych graczy do dołączenia do naszego klanu!
Zapraszamy również na Polską stronę o Defiance: www.godefiance.pl

WSPÓLNA GRA = LEPSZA GRA

Metalbreath
01-12-2014, 07:04 AM
Czesc i Powodzenia stary :)

Kofi PL
01-26-2014, 02:45 PM
Nasz klan wzbogacił się w serwer Mumble w celu zapewnienia najlepszej jakości dźwięku.

mumble://195.154.242.76

Oraz nasza strona klanu GoDefiance.pl (http://GoDefiance.pl)

Na dzień dzisiejszy rating 1100.

Nie jesteśmy swarm klanem i zawsze pomagamy klanowym kolegom :)

Yazz
02-05-2014, 01:36 PM
Witam
Chętnie dołączę, posiadam konto preorder Digital Deluxe Edition, lecz krótko grałem po premierze. Obecnie zachęciły mnie DLC i wracam do gry. I mam pytanie: Czy przyjmiecie moją postać, która zaczyna od zera? Bo mam zamiar grać od początku...

Kofi PL
02-07-2014, 04:14 AM
Każda osoba jest mile widziana w naszym klanie, zwłaszcza która ma chęci do wspólnego grania. Zapraszam na nasz server mumble lub teamspeak, zazwyczaj ktos jest - przeważnie Radzior, może cię dodać do klanu.