PDA

View Full Version : [DEFIANCE EU] Polish Pride

Radzior
06-08-2014, 12:24 AM
Największy Polski Clan ''Polish Pride'' rating: 2600<bonus boosty do expa/salvage/loot-a> z dużym doświadczeniem PvP i PvE.

Posiadamy <TS3,website>. Rekrutujemy chętnych do wspólnej gry.

Zainteresowanych proszę o zapraszanie Mnie do friend listy<Radzior1992> lub pisanie na Whisper /w Radzior lub Reilia w grze.

Można także pisać swoje dane w tym poście będę starać się znajdować aktywnych graczy bezpośrednio w grze.

Flinstonik
06-09-2014, 04:07 AM
Witam, z zapytaniem... Gram zazwyczaj miedzy 22.00 a 01.00 w nocy, znajdą się jacyś chętni do gry o tej porze?

SirGrey
06-09-2014, 11:20 AM
Tak. Znajdą się na pewno :D Daj znać użytkownikowi radzior1992 to cię dodamy...

Kofi PL
06-10-2014, 12:35 AM
Zapraszamy również na nasz serwer TeamSpeak: ts3server://ts.k-play.pl

dragan
06-20-2014, 11:37 AM
Witam! Właśnie takiego topica szukałem - thx za konkretne info. Pewnie zobaczymy się w grze, jak zrobię postać na EU. Niestety granie na serverach NA - to gorszy ping i lagi dla nas z Europy. Prośba o info o orientacyjnej populacji servera - gra solo na misjach czy eventach raczej mi tego lepszego pingu nie wynagrodzi. Jak to na serverze EU wygląda?

Tom Bartoszewicz
09-13-2014, 03:15 AM
Witam, od niedawna jestem zainfekowany universum Defiance :) szkoda że mało tego trochę poza serialem i grą, mam nadzieję że kolejny sezon zostanie stworzony i na nim nie poprzestaną. Co do samej gry, póki co wprowadzam się do niej małymi krokami, całkiem przyjemna choć nie bez wad, ale zostanę przy niej na jakiś czas myślę, na razie jako f2p a z czasem zobaczymy. Mam nadzieję że działacie coś jeszcze z klanem bo z miłą chęcią się przyłączę. Szukałem Radziora na grze ale nie był offline. Czekam na jakieś info, w grze nick mam identyczny jak na forum, pozdrawiam! :)

KirliN
08-27-2015, 07:28 AM
Czy klan jeszcze istnieje i rekrutuje?
Szukam jakiegoś polskiego klanu.
Mój nick w grze to KirliN