PDA

View Full Version : Heroes of Quality HUNgarian

XMSK
07-31-2014, 03:04 PM
Sziasztok, Létrehoztunk egy aktív magyar klánt.

Jelenezés náluk lehetséges egyelőre:
Sofix
Laethia (XMSK)
Sperko

Clethcriss
08-09-2014, 09:57 PM
Ahoy srácok! Páran szeretnénk csatlakozni hozzátok. Alapvetően egy régi CoD-os klánból elkezdtünk ketten-hárman játszani a játékkal és persze gondoltunk arra, hogy akkor megalkotjuk a saját kis kivetülésünket is ebben a játékban, de végül arra jutottunk, hogy inkább csatlakozunk egy magyar csapathoz, bízván abban, hogy az nagyobb tömeggel rendelkezik és vonz is be, mint egy három fős kis brigád. Egyik társunkat el is kaptátok már egy invite-tal, de akkor még csak ismerkedtünk a játékkal, így nem élt a lehetőséggel, lévén még az is kérdés volt, hogy akkor most a csapatunk merrefelé fog mozogni a Defiance világában. Kellően megszerettük a játékot rövid időn belül és látunk is benne potenciált, így ha valamelyikőtökkel összetudnánk futni ingame, akkor örömmel gazdagítanánk a soraitokat. Öregmotorosok vagyunk a játékok terén és szeretünk csapatban játszani.
Jómagam próbáltalak már titeket tetten érni, de egyikőtöket sem sikerült eleddig. Valamely módon vegyük fel a kapcsolatot és üssük nyélbe a dolgot, ha ráálltok.
Nagy raidek, eventek is érdekelnek. Akár még PvP is, kivéve, ha az a rohadék Shakk nincs épp a csatamezőn, mert a rohadt kis OP srác eltudja venni az ember kedvét :)

XMSK
08-13-2014, 09:54 AM
Összehozható jelenleg online vagyok!
ts3: defiance.ixmsk.eu:9990

Clethcriss
08-17-2014, 08:10 AM
Beszéljünk meg egy napot, mert én rendszeresen járok a TS-re, de soha nem láttam még senkit. Mikor szoktatok játszani?

Shakk
08-28-2014, 06:34 AM
Viva google translate ;)